150298-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Avrop 11. Anbudsområde 1 - Teknisk projektledning (IT-konsulttjänster, DIS fas 2, Anbudsförfrågan och Leveransavtal)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop 11. Anbudsområde 1 - Teknisk projektledning (IT-konsulttjänster, DIS fas 2, Anbudsförfrågan och Leveransavtal)
BeskrivningAvrop 11. Anbudsområde 1 - Teknisk projektledning (IT-konsulttjänster, DIS fas 2, Anbudsförfrågan och Leveransavtal)
Intern identifierareSCB2025/97
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000