Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Asia
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 880 000,00 EUR