Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT-tillbehör
Referensnummer: SUN 2020/65
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Nynäshamn kommun avser upphandla ett ramavtal för beställning av IT tillbehör, såsom bildskärmar, lagringsmedia, webbkameror, headset, kablar, nätverkstillbehör, dockningsstationer, laddare, möss, tangentbord med mera.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32550000 Telefonutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen