150328-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Apparater för ljud- och videoinspelning samt ljud- och videoavspelning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digital dikteringsutrustning, SLL814
Referensnummer: FSN 2020-0536
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32330000 Apparater för ljud- och videoinspelning samt ljud- och videoavspelning
II.1.4.
Kort beskrivning
Digital dikteringsutrustning samt tillbehör för detta.