See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Beskrivning: Upphandlingscenter inbjuder till anbudsgivning gällande Snöröjning och halkbekämpning Hedemora. Välkommen att lämna anbud i upphandling som avser snöröjning och halkbekämpning för Hedemora kommun, Hedemora kommunfastigheter AB, AB Hedemorabostäder och Hedemora Energi AB. Beräknad avtalsstart ca oktober 2025. Totalt ingår 29 områden i upphandlingen, vilka framgår av Prisbilaga. Det är möjligt att ge anbud för ett eller flera områden. Beredskap dygnet runt ingår i leverantörens åtagande. Uppdragen utförs (vissa utan avrop) enligt information i Prisbilaga.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Område 1 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område 2 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 3 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Område 4 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Område 5 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Område 6 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Område 7 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Område 8 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Område 9 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Område 10 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Område 11 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Område 12 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Område 13 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Område 14 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Område 15 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Område 16 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Område 17 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Område 18 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Område 19 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Område 20 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: Område 21 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: Område 22 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: Område 23 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Titel: Område 24 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Titel: Område 25 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: Område 26 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Titel: Område 27 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Titel: Område 28 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:28
Del (anbudsområde): LOT-0029
Titel: Område 29 - Snöröjning och halkbekämpning Hedemora 2025
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93955:Lot:29