150339-2024 - Resultat
Sverige – Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning – Robusta rakelprodukter inkl service och support
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRobusta rakelprodukter inkl service och support
BeskrivningRegion Värmland genomför upphandling som avser Rakelprodukter - Kommunikationsutrustning med tillbehör och service.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:87084:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 32500000 Telekommunikationsmateriel, 50000000 Reparation och underhåll, 51000000 Installation (utom programvara)