150356-2018 - ÄndringSverige-Mora: Reparation och renovering
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dynamiskt inköpssystem (DIS) avseende byggarbeten, 2017/96
Referensnummer: 2017/96
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45453000 Reparation och renovering
II.1.4.
Kort beskrivning
Dynamiskt inköpssystem avseende förekommande byggarbeten (ej större projekt) så som mindre nybyggnation, om- och tillbyggnation m.m. Systemet får användas av andra upphandlande myndigheter (UM) eller enheter (UE).
För denna anbudsprocess använder sig inköparen av Mercell Sourcing Service. För att meddela ditt intresse samt att få tillgång till samtliga dokument, klicka på nedanstående länk eller kopiera den och klistra in i din webbläsare. https://permalink.mercell.com/78019668.aspx. Följ därefter instruktionerna på webbsidan.