150360-2026 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Kuvöser
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kuvöser
Beskrivning: Upphandling av kuvöser till hela regionen.
Intern identifierare: RS 2025-01428
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000