150455-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skyltar – Skyltar och foliering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkyltar och foliering
BeskrivningUpphandlingen omfattar skyltar och foliering.
Intern identifierareKS 2023/1585
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 31523200 Permanenta informationsskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSkyltar och foliering