Karolinska Universitetssjukhuset söker information om tvätt-, läckströmstest- och
desinfektering av TEE-prober.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien, 33191110 Autoklaver
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen