150472-2023 - ResultatSverige-Helsingborg: Personalutveckling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ledningsutvecklingskoncept Helsingborgs stad
Referensnummer: SLF 395/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79633000 Personalutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ett obligatoriskt utvecklingskoncept för samtliga ledningsgrupper i staden. Konceptet kommer att beröra alla verksamheter i staden.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79632000 Utbildning av personal, 79633000 Personalutveckling, 80511000 Personalutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen