1505-2018 - ResultatSverige-Värnamo: Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elmaterial & ljuskällor
Referensnummer: UHN.2017.61
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Värnamo kommuns behov av elmaterial och ljuskällor under avtalsperioden och enligt förfrågningsunderlaget.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor, 31700000 Elektroniska, elektromekaniska och elektrotekniska varor, 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer, 31300000 Isolerad metalltråd och kabel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen