See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogsförvaltning
Beskrivning: Alvesta kommun inbjuder till att lämna anbud på upphandling avseende skogsförvaltning, enligt de förutsättningar som anges i upphandlings-dokumentationen.
Intern identifierare: 2024-454
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77231000 Skogsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000