See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Golvarbeten
Beskrivning: Denna upphandling avser golvläggningsarbeten och däri förenliga arbeten/tjänster.
Föregående meddelande: 4025-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45432000 Golvläggning och -beläggning samt tapetsering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Väven - Utbyte av digital skyltning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88815:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45432100 Golvläggning och beläggning, 45432110 Golvläggning