150578-2024 - Resultat
Sverige – Presenter och priser – Profilprodukter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelProfilprodukter
BeskrivningUmeå universitet inbjuder Ert företag att delta i ramavtalsupphandling av profilprodukter, give-aways och gåvor. Kontraktet omfattar förädlade produkter (det vill säga tryck, brodyr, blästring eller liknande) till Umeå universitet.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88385:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter