150661-2024 - Resultat
Sverige – Trädgårdstjänster – Gräsklippning, förskolor och särskilda bostäder
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gräsklippning, förskolor och särskilda bostäder
Beskrivning: Upphandling avseende Gräsklippning, förskolor och särskilda bostäder
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde Förskolor
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92175:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Gruppbostäder
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92175:Lot:2