Uppdragen kan bland annat omfatta upprättande av kostnadskalkyler vid entreprenader.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning, 71321100 Byggnadsekonomiska tjänster, 71324000 Byggnadsekonomisk kalkylering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen