Med signalprocessutrustning menas i den här upphandlingen alla typer av produkter som på något sätt förändrar en video eller ljudsignal.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning, 32321300 Audiovisuellt material, 32331300 Utrustning för ljudåtergivning, 32342410 Ljudutrustning, 32351000 Tillbehör till ljud- och videoutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen