TI 2019-2093 Arbetskläder (fyra olika anbudsområden) för Telge AB, Södertälje kommun, Vingåkers kommun, Katrineholms kommun, Flens kommun, FKAB, Nykvarns kommun, NYBO, Gnesta kommun
Referensnummer: TI 2019-2093
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18110000 Arbetskläder för män
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av arbetskläder till vård, skola, omsorg och skyddskläder/varselkläder.