2. Förfarande
Förfarande
Titel: Procurement of an instrument tailored to investigating mitochondrial alterations
Beskrivning: Uppsala University intends to sign an agreement for the delivery of a Seahorse XF Analyzer from Agilent Technologies, California, USA.
Intern identifierare: UH 2025/34
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Procurement of an instrument tailored to investigating mitochondrial alterations