150850-2018 - ÄndringSverige-Kristianstad: Synhjälpmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förstorande videosystem och läsmaskiner
Referensnummer: 1702500
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38624000 Synhjälpmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Välkommen att lämna anbud gällande på Förstorande videosystem och läsmaskiner för successiva avrop till Hjälpmedelsverksamheterna i Region Halland, Landstinget Blekinge och Region Skåne.