15090-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten – Samordnande produktionsledare till ny anstalt i Trelleborg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samordnande produktionsledare till ny anstalt i Trelleborg
Beskrivning: Specialfastigheter avser upphandla en (1) konsult som ska tillvarata Specialfastigheters intressen som samordnande produktionsledare till en ny anstalt i Trelleborg.
Intern identifierare: SPF2024-042
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000