See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av sakkunnigt stöd till revisorskollegiet för nämnder och styrelser, stiftelser samt Tolkförmedling Väst
Beskrivning: Upphandling av sakkunnigt stöd till revisorskollegiet för nämnder och styrelser, stiftelser samt Tolkförmedling Väst
Intern identifierare: RS2023-06442
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal