150977-2026 - Resultat
Sverige – Reklam och marknadsföring – Kommunikationsbyråtjänster 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunikationsbyråtjänster 2025
BeskrivningKommunikationsbyråtjänster för Region Blekinge och dess dottervarumärken.
Intern identifierareRB2024-0503
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKommunikationsbyråtjänster 2025