2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1121 Lärplattform Salems kommun
Beskrivning: Upphandling av Lärplattform för Förskola och Grundskola som ska kunna integreras med bl a Barn och elevregister. Implementering och migrering ska inkluderas.
Intern identifierare: TI 2025-1121
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ansökan
Beskrivning: Kontrakt enligt LOU och dokument
Intern identifierare: 1866164-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Ansökan (1)
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1866165-1