Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster - Hässleholm Miljö AB
Referensnummer: HMAB 2020/221
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser bemanningstjänster och syftet med upphandlingen är att genom ramavtal säkerställa Hässleholm Miljö AB:s behov av inhyrd personal
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen