2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för budget, prognos och verksamhetsplanering
Beskrivning: Systemstöd för budget, prognos och verksamhetsplanering
Intern identifierare: MTM-H 2026/19
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet, 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning, 48442000 Programvara för finansiella system, 72268000 Tillhandahållande av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000