151123-2019 - ResultatSverige-Vänersborg: Programvara för kommunikation
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hjälpmedel för alternativ telefoni
Referensnummer: RS2018-05280
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48510000 Programvara för kommunikation
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av alternativ telefoni, ISO-kod 2224 hjälpmedel för telefonering och telematikmeddelande
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
64200000 Telekommunikationstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen