See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av transport av mat åt Solna stad
Beskrivning: Upphandling av transport av mat åt Solna stad
Intern identifierare: SKN/2024:1679
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska krav (1)
Beskrivning: Transport av mat
Intern identifierare: BT-22-Lot
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsdokument - Öppet/Förenklat
Beskrivning: Annonsering i ett steg. Grundutförande med mervärdesmodellen, ändras vid behov nedan.
Intern identifierare: BT-22-Lot SKN/2024:1679
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Upphandlingsdokument - Öppet/Förenklat (1)
Intern identifierare: BT22Lot
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Upphandlingsdokument - Öppet/Förenklat (2)
Intern identifierare: BT22Lott
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Upphandlingsdokument - Öppet/Förenklat (2) (1)