Huvudsaklig verksamhet Allmänna offentliga tjänster
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Seating system
Referensnummer: 22/25
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar
II.1.4.
Kort beskrivning
The new seating system shall be used in 4 different studios and be stored away in premises just next to the studios. The seating system shall be mobile by manpower or electric (all transport indoors), retractable and space saving, and flexible in how combine different sections together.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39111000 Säten, 39113000 Diverse säten och stolar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen