2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samordnad varudistribution - Transport av varor
Beskrivning: Samordnad varudistribution - Transport av varor
Intern identifierare: KS 2025/18
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000