151545-2026 - Resultat
Sverige – Byggkonsulttjänster – 2 st. Byggledare mark, Stora projekt, Norrbotniabanan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel2 st. Byggledare mark, Stora projekt, Norrbotniabanan
BeskrivningUpphandlingen avser två st. byggledare inom mark i projekt Norrbotniabanan. Stationeringsort: Skellefteå
Intern identifierareKOM-419444
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelByggledare mark 1
BeskrivningByggledare mark Skellefteå
Intern identifierareByggledare mark 1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelByggledare mark 2
Intern identifierareByggledare mark 2