See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service med inriktning restaurang och storhushåll samt lokalvård
Beskrivning: Upphandling avseende Arbetsmarknadsutbildning inom Service med inriktning restaurang och storhushåll samt lokalvård
Intern identifierare: Af-2024/0086 2680
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kalmar med tillkommande ort Oskarshamn
Intern identifierare: Af-2024/0086 2680-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Borlänge
Intern identifierare: Af-2024/0086 2680-10
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Halmstad
Intern identifierare: Af-2024/0086 2680-11
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Nässjö
Intern identifierare: Af-2024/0086 2680-6
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Trollhättan
Intern identifierare: Af-2024/0086 2680-1
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Umeå
Intern identifierare: Af-2024/0086 2680-3
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Visby
Intern identifierare: Af-2024/0086 2680-4
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Värnamo
Intern identifierare: Af-2024/0086 2680-5
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Västervik
Intern identifierare: Af-2024/0086 2680-9
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Jönköping
Intern identifierare: Af-2024/0086 2680-8
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Örebro
Intern identifierare: Af-2024/0086 2680-7