15169-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Samordnad varudistribution - Transport av varor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSamordnad varudistribution - Transport av varor
BeskrivningSamordnad varudistribution - Transport av varor
Intern identifierareKS 2025/18
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000