151763-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning – Tjänster för fordonsservice 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTjänster för fordonsservice 2024
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal för service, reparationer , tillhörande material för fordon i Uppsala Vatten fordonsflotta.
Intern identifierareUVA-2023-02383
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon, 50112000 Reparation och underhåll av bilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelFordonstjänster 2024
Optioner
Beskrivning av alternativenVätgasfordon