2. Förfarande
Förfarande
Titel: Klottersanering och Fasadtvätt
Beskrivning: Upphandlingen avser klottersanering, klotterskydd, och fasadtvätt samt kringliggande tjänster för Beställarens hela fastighetsbestånd. Arbetena kommer att avropas löpande efter behov. Beställaren ska även kunna beställa tillsyn i form av rondering på av Beställaren angivna fastigheter.
Intern identifierare: FB 2026/158
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90690000 Klottersanering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Klottersanering och Fasadtvätt