152019-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tyngre motorfordon – 4 axlad lastbil med krok
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel4 axlad lastbil med krok
BeskrivningUpphandling tridem 4 axlad krokbil
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124200:Lot:1