152040-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror – Tekniska konsulttjänster Säkerhet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulttjänster Säkerhet
BeskrivningVästfastigheter upphandlar ramavtal gällande tekniska säkerhetskonsulter enligt upphandlingsdopokument.
Intern identifierareSFSS 2025-01721
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71317000 Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000