See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskindiskmedel och tvättmedel
Beskrivning: Vårgårda och Herrljunga kommuner inbjuder till att lämna anbud på denna upphandling som avser kommunernas behov av maskindisk- och tvättmedel till maskiner i storkök och tvättstugor med doseringssystem.
Intern identifierare: 24/40
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39800000 Rengörings- och polermedel
Ytterligare klassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel, 39831000 Tvättmedel, 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel, 39831210 Maskindiskmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Maskindiskmedel
Intern identifierare: Maskindisk- och tvättmedel 24/41
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pris
Beskrivning: Enligt Prisbilaga
Intern identifierare: Maskindisk- och tvättmedel 24/40