152348-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Underhåll och reparation av biljettautomater – Underhåll och service av Parkeringsautomater
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUnderhåll och service av Parkeringsautomater
BeskrivningUnderhåll och service av Region Skånes ägda parkeringsautomater. Leverantören ska utföra förebyggande underhåll samt felavhjälpande underhåll.
Intern identifierare2025-FA000030
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50316000 Underhåll och reparation av biljettautomater
Ytterligare klassificering (cpv): 50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning, 63712400 Parkeringstjänster, 98351000 Parkeringsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000