152357-2017 - ÄndringSverige-Växjö: Ortopediska implantat
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ortopedtekniska implantat – höftprotes.
Referensnummer: 17RK575
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33183100 Ortopediska implantat
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ortopediska implantat höftprotes.