Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Alternativ telefoni
Referensnummer: 2020-O000259
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48510000 Programvara för kommunikation
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser inköp av produkter och tjänster för Alternativ telefoni för Region Skåne.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32570000 Kommunikationsutrustning, 50334400 Underhåll av kommunikationssystem, 72212510 Programvaruutvecklingstjänster för kommunikation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen