2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kits Quanterix
Beskrivning: The Seller undertakes to supply Simoa NfL/GFAP kits to Lunds University in accordance with this contract and the attached quotations.
Intern identifierare: V 2026/8
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kits Quanterix