See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Utredning av kränkande särbehandling och trakasserier
Beskrivning: Malmö universitet inbjuder till anbudsgivning rörande utredningar av anmälningar rörande kränkande särbehandling, trakasserier och sexuella trakasserier.
Intern identifierare: MAU 2024/1126
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98342000 Arbetsmiljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000