152560-2021 - ResultatSverige-Östersund: Personalutbildning
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Motiverande samtal/MI
Referensnummer: Af-2020/0057 5744
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80511000 Personalutbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Utbildning för Arbetsförmedlingens personal i motiverande samtal
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80570000 Personlighetsutvecklande utbildning, 80590000 Handledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen