2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för servicearbeten inom EL
Beskrivning: Nytt ramavtal El
Intern identifierare: SN-2024-1418
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur
Ytterligare klassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000