152655-2019 - ÄndringSverige-Västerås: Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Säkerhetsbesiktning och åtgärder av Idrottshallar
Referensnummer: 2019/00106- 2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Årlig säkerhetsbesiktning och kontroll samt löpande underhållsåtgärder av gymnastik- och sporthallar.