152851-2018 - ResultatSverige-Johanneshov: Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förrådsväggar
Referensnummer: 18-138
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av förrådsväggar och leverans av förrådsväggar med montage.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44111000 Byggnadsmaterial, 44112000 Diverse byggnadskonstruktioner, 44112300 Mellanväggar, 44230000 Byggnadssnickerier
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen