152900-2017 - ÄndringSverige-Luleå: Tryckning och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster.
Referensnummer: 114-13967-2016
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen i Norrbottens län har ett behov av tryckeritjänster.