152958-2022 - ÄndringSverige-Skurup: Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänst - Ansvar och drivande av den dagliga förvaltningen
Referensnummer: 22/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser att ansvara för samt driva den dagliga förvaltningen tillsammans med övrig personal inom Beställarens organisation.